Повідомлення про помилку

Deprecated function: Optional parameter $conditions declared before required parameter $data is implicitly treated as a required parameter в include_once() (рядок 1439 із /home/tolik/web/hotel-viva.com.ua/public_html/includes/bootstrap.inc).

Правила

 1. Режим роботи: цілодобово.
 2. Виїзд з готелю здійснюється о 12:00, заїзд о 14:00. Ранній заїзд (з 7:00), пізній виїзд (до 17:00) оплачуються окремо.
 3. Якщо бронювання не сплачене, та Гість не заїхав у зазначений ним час, то бронювання анулюється через 2 години. Адміністрація готелю гарантує бронювання номерів при попередній передоплаті.
 4. Розрахунки за послуги в готелі робляться на рецепції, згідно прейскуранта цін на послуги.
 5. Діти мають право проживати в готелі безкоштовно до 6 (шести) років включно. По досягненню 7 (семи) років дитина вважається дорослою та оплачується згідно прейскуранту цін на послуги.
 6. Для проживання в готелі Гість має надати документ, що засвідчує особистість Гостя (внутрішній паспорт, закордонний паспорт, посвідчення водія) у фізичному виді або продемонструвати в додатку Дія. Після вибору категорії номеру та оплати Гість має право отримати рахунок про сплату номера.
 7. Гість має право запрошувати гостей в апартаменти в період з 8 до 22 години - сповістивши про це адміністратора.
 8. Гості, що мешкають в готелі, зобов'язані дотримуватися санітарних норм, пожежної безпеки і правил громадського порядку.
 9. Дозволяється проживання невеликих тварин за додаткову плату (актуальні ціни уточнювати на рецепції). 
 10. У період проживання в готелі, громадяни несуть відповідальність за збереження меблів, інвентарю, та ін. речей, що знаходяться в приміщенні. У разі нанесення збитку, псування громадянин зобов'язаний відшкодувати збитки.
 11. Гість має право скористатися сейфом на рецепції.
 12. Відмова від попередньої заявки на проживання приймається адміністрацією в письмовій формі, але не менше ніж за 1 добу до настання терміну фактичного проживання.
 13. Гість може розраховувати на повернення сплаченої суми, проте при запізненні чи несвоєчасній відмові від попередньої заявки стягується плата за практичний простій номера або місця (за одну добу). При запізненні більш ніж на добу попередня заявка анулюється.