Повідомлення про помилку

Deprecated function: Optional parameter $conditions declared before required parameter $data is implicitly treated as a required parameter в include_once() (рядок 1439 із /home/tolik/web/hotel-viva.com.ua/public_html/includes/bootstrap.inc).

Заказ номера

Дані
Данні замовлення
Якщо у Вас ранній заїзд (с 7:00 до 11:00), додатково оплата 343 грн
Якщо у Вас пізній виїзд (з 13:00 до 17:00), додатково оплата 343 грн
0 грн

Примiтки до оплати

Увага! Оплата не буде дійсна, якщо:

1. Оплата проводиться не з особистої, а з корпоративної картки.

2. Ip адреса комп’ютера, який оплачує не відповідає країні банку, який видав Вам картку(тобто,наприклад, Ви отримали картку в Німеччині, а зараз намагаєтеся оплатити цією карткою з Китаю)

3. Мобільний номер телефону не відповідає країні, де Ви зараз перебуваєте (тобто,наприклад, Ви отримали мобільну картку в Німеччині, а зараз намагаєтеся ввести свій мобільний номер для підтвердження з Китаю)

4. Якщо Ви вводите свій номер телефону не в міжнародному форматі (наприклад, Російський номер потрібно вводити +7-911-111-11-11) 

Якщо у Вас виникнуть питання Ви завжди можете зателефонувати нам +38 (093) 145-77-76 або написати info@hotel-viva.com.ua

Якщо у вас виникли проблеми з отриманням смс, Ви можете заповнити цю форму і вислати її на info@hotel-viva.com.ua, так само ви можете звернутися за допомогою в техпідтримку (зліва на сторінці "Залишити повідомлення" або за допомогою посилання)


CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.